Reference

 

Dobrý den paní Vyskočilová,

posílám info a hlavně velké poděkovaní za Kačenku. Když jsem k Vám před lety zavítala já (v době kdy jsem si nevěděla rady se svými emocemi a dokázala jim, díky Vám porozumět a znovu najít ten správný směr) by mne vůbec nenapadlo u vás hledat řešení mnohaletých problémů alergie mé dcery.

V té době jsme už vyzkoušely vše. Dostupnou medicínu i alternativní metody. To dítě 10 let nepozřelo peckovité ovoce. Brala jsem to spíše jako další pokus. Myslím, že u Vás byla před Vánoci. Od té doby jen jednou pro nové kapky. Pořád ještě máme, ale určitě se zastaví, až začnou docházet.

Je duben, a přestože je dnes venku 5°C, vše a hlavně ta prokletá bříza kvete. Káťa letos nevzala jediný prášek, nedusí se, nesmrká, neteče jí z očí. A víte, co byl nejúžasnější okamžik asi před měsícem? Přišla s jablkem v ruce a řekla, že by tak ráda věděla jak chutná. Řekla jsem, tak to zkus, malý kousek. Nic nenastalo, žádný opuchlý obličej, jazyk, chrapot. Snažím se jí brzdit, ale teď jsou u nás jablka na dennodenním jídelníčku. Nevím, jak to vše přesně funguje, ale pomohla jste nám postavit se problému čelem a vyřešit ho.

Když jí vidím, jak si letos po tolika letech užívá být bez potíží venku (dokonce i zkřížená potravinová alergie vymizela), nemohu než děkovat. Opravdu jste jí moc pomohla. To je i důvod proč píši na Váš profil veřejně. Ať máte názor pro ostatní. One Brain a sebepoznání může a evidentně pomáhá nejen na duši, ale i na takové problémy, jako jsou alergické příznaky.

Děkujeme moc a i Vám příjemný jarní čas.

MN

 
--------------------------------------
 
“Paní Vyskočilová je odborník na svém místě. Její přístup ke klientovi je milý, příjemný a lidský. Pomohla mi vyřešit řadu mých celoživotních problémů, čímž mi neskutečně změnila život. Mohu jen doporučit...”
 
Iveta Čížková 
 
--------------------------------------
 
Dobrý den, paní Vyskočilová, přeji Vám všechno nejlepší do nového roku, ale i do dalších let. Hodně jste mně a mé rodině pomohla. Já osobně jsem pochopil spoustu věcí a podle toho se řídím. Moje mamka také si ledacos uvědomuje. Co ostatní členové rodiny, to záleží na nich. Mějte se moc hezky, kdyby byl nějaký problém, budu Vás kontaktovat. 
 
J. H. 
------------------------------
Děkuji Vám paní Marcelo za dnešní kinez. dopoledne :) . Své kormidlo,beru pevně do svých rukou :) . Je paráda jak vše PAK funguje . Dík
 
J. P. 
---------------------------------------------
 

Marcelku znám už dlouhá léta a když začala praktikovat kineziologii, tak jsem si od ní -  jako jedna z prvních zákaznic nechala odblokovat problémy s alergií neurčitého původu. Na alergologii se žádná reakce neukázala a já jsem se čím dál tím častěji „osypávala“ svědivými pupínky, které se opakovaně objevovaly a zase mizely na různých částech těla. 

            Při odbloku jsem byla trochu zklamaná, protože jsem nic  zvláštního necítila. Od lidí, kteří podobné odbloky absolvovali jsem slyšela, že se jim vybavovaly různé příběhy a pocity z různých období života jejich, nebo ze života jejich předků. Já jsem při zavření očí viděla jen barevné skvrny a necítila jsem žádné emoce. Říkala jsem si, že to pro mne asi není vhodná metoda a dál jsem se tím nezabývala.

Nicméně po čase jsem si uvědomila, že od té doby se mi alergie neobjevila - a neobjevila se dodnes. Takže odblok u mě zafungoval i bez výrazných průvodních projevů.

            Doporučuji to zkusit každému, kdo má problémy v jakékoliv oblasti. I když mě není úplně jasné jak to funguje, tak mám důkaz sama na sobě, že tato metoda může člověka zbavit dlouhodobých problémů, se kterými si doposud nevěděl rady.

 

Alena Truhličková

---------------------------------------

 

Když jsem se poprvé setkala Marcelkou, byla jsem frustrovanou manželkou citově plochého muže, procházející obdobím nejistoty, jež se vztahovalo k mé životní cestě. Dnes jsem partnerkou muže, jež mě umí činit šťastnou a jsem si jistá ve svých krocích i směru, kterým jdu. Pokud jste tady, našli jste jednu z metod, která Vám může pořádně zkvalitnit život. Gratuluji!
 
Olga Remešová 
---------------------------------------

 

Ahoj všem, 

o kineziologii jsem četla a věřila jsem, že mi může pomoci. Když jsem dostala od manžela k Vánocům poukaz na návštěvu k Marcelce, tak jsem na jedné straně zajásala a na druhé straně jsem měla obavy. Marcelku znám už roky, nebude to přítěž, bude to fungovat i v tomto případě? Manžel nevěděl, že se s Marcelkou známe a jen mi prostě sdělil, že hledal někoho v našem okolí a ona byla prostě nejlepší, dokonce si ji šel osobně prohlédnout.

Tak jsem to zkusila a podstoupila první odblok. Při dalším sezení se mě Marcelka zeptala, jak zvládám situace, na které jsem se nechala minule odblokovat a kupodivu jsem musela přiznat, že nijak, protože ty situace se prostě sami od sebe rozhodly, že mě začnou obcházet, jako kdyby věděly, že jsem byla na odbloku a znamenalo to pro ně: POZOR, tady je zbytečné cokoliv začínat. A tak jsem je začala míjet, procházely kolem mě a mně to již neubližovalo a nebolelo. Tak si říkám, poskytuje se u Marcelky nějaká dlouhodobá pernamentka? :-)

Martina

 

--------------------------------------